"У Генерала"
частный отель
Пишите нам:
ugenerala2@gmail.com
Звоните нам:
(050) 805-43-56
(097) 474-88-73

Ласкаво просимо в готель «У Генерала», с.Вишків, Долинський р-н, Івано-Франківська обл. !!!

  Вышков, Ивано-Франковская обл.  
  

Вас запрошує ГОТЕЛЬ У ГЕНЕРАЛА,
с. Вишків, Долинський р-н, Івано-Франківська обл
.

Село Вишків - невеликий гірськолижний курорт в Карпатах, розташоване в Долинському районі Івано-Франківської області, на висоті 800м нрм в верхів`ях долини річки Мізунь поруч з головним вододільним хребтом, в 45 км від райцентру і залізничної станції Долина. Через село проходить автомагістраль Долина-Хуст, яка з півночі долає Вишківський перевал, а з півдня - Торунський. На захід відходить дорога до сусіднього села - Сенечів (Семич). В письмових джерелах село відоме з 1678 року. Населення с.Вишків - 651 чоловік. Площа - 51,62 км2.

Вишків зручний пункт для початку подорожей на Вишківський Горган, озеро Синевир. На захід маршрут веде через вершини Чорна Ріпа та Високий Верх у смт.Славське, Львівської області. Село Вишків приваблює не тільки красою Карпат влітку і навесні, але ще і гірськолижним відпочинком взимку.

У селі розташовано кілька туристичних баз і є два бугельні витяги - один довжиною 350 метрів (перепад висот 150 м) на горі Черемшина і другий 1000 м (перепад висот 300 м) на горі Залома. Траси мають середню складність і за рівнем складності розраховані на початківців і середнього рівня лижників.

Підйомник довжиною 1000 метрів належить ТБ «Високий перевал». Поруч є прокат лижного спорядження. Недалеко від підйомника є кафе.

Добиратися по трасі Долина-Хуст з Івано-Франківська або через Міжгір`я та Вишківський перевал (з боку Закарпаття). Взимку бувають проблеми з дорогою через перевал.

Технічні характеристики спусків в с. Вишків:

Тип

Довжина підйомника, м

Довжина трасси, м

Перепад висот, м

Назва гори, коментарій

Примечания

Бугельний

1000

1000

300

г.Залома

середня складність маршруту

є прокат спорядження

Бугельний

300

350

150

г.Черемшина

середня складність маршруту

є прокат спорядження


Найближчі витяги: Пилипець - 45км., Подобовець - 50км., Ізки - 40км.

 

Готель У Генерала, с.Вишків - фотогалерея Готель У Генерала, с.Вишків - фотогалерея Готель У Генерала, с.Вишків - фотогалерея Готель У Генерала, с.Вишків - фотогалерея Готель У Генерала, с.Вишків - фотогалерея

⇐Повернутися назад⇐            ⇑ Вгору ⇑
Экскурсии Львов